Hakkımızda

Temas Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi olarak vizyonumuz bize başvuran danışanların yaşamsal sorunlarından yola çıkarak, iç görü düzeyi yüksek, davranışlarına ilişkin farkındalığı artmış, davranışlarının ve seçimlerinin sorumluluğunu alabilen, kendi içinde özgür, bağımsız, güvenli bireyler olmalarına yardımcı olmaktır. Böylelikle çağdaş, uygar, medeni, farkındalığı yüksek, sorumluluk sahibi bireylerden oluşan bir toplum yaratımına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz, yukarda bahsedilen hususların oluşmasına engel teşkil eden durumlarla başa çıkabilmesi için bireyin kendi içindeki gücü, sınırsız potansiyelini fark etmesine ve dışa vurmasına zemin hazırlamaktır.

Bu uğurda bilimsel ve etik ilkelerden taviz vermeyerek, iyi niyet, içtenlik ve dürüstlük gibi ilkelerden hiçbir koşul ve surette vazgeçmeyerek, sorumluluk alma konusunda model olarak çalışmak ise Temas Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi çalışanlarının temel değerlerini oluşturmaktadır.

Temas Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, 2010 yılında İstanbul Avrupa Yakası'ında faaliyetlerine başlamıştır. 3 yıl boyunca Avrupa Yakası'nda hizmetlerine devam eden Temas Danışmanlık, 2013 yılının Kasım ayında İstanbul Anadolu Yakası-Ataşehir'e taşınmıştır. Hizmet alanına Psikoloji Akademisi ve Kurumsal Danışmanlık birimlerini de katarak yoluna devam eden Temas Danışmanlık, uzman kadrosu ve etik anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda Yazılanlar

Danışan Yorumları

"Bundan iki ay önce Serap hanımdan destek aldım ve sorunlarıma daha farklı açılardan bakmanın mümkün olduğunu, sorunlarımın aslında tek başıma üstesinden gelebileceğimi gördüm,kendisine tekrar teşekkür ederim."

M.A.

İletişim

: Atatürk Mah. Sedef Cad. 36. Ada Ata 2-4 Blok 2/160 Ataşehir Anadolu Yakası - İstanbul
: +90 216 455 02 56
: info@temasdanismanlik.com