Hizmetler

PSİKOTERAPİ ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

TEST ve UYGULAMALAR

SEMİNER HİZMETLERİ

Temas Psikoloji bünyesinde Uzman Psikolog Serap Sözen veya diğer uzmanlar tarafından gerçekleştirilen seminer faaliyetleridir. Eğitim kurumları, dernek ve vakıflar, belediyeler ve sağlık kurumlarından gelecek talepler doğrultusunda kurumların bünyesinde gerçekleştirilebilir. Ruh sağlığı alanında çeşitli konuları kapsayabilir.

ÖZEL EĞİTİM

TEMAS PSİKOLOJİ AKADEMİSİ

Temas Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren 'Temas Psikoloji Akademisi', psikoloji alanında eğitim alan veya bu alanda kendisini donanımlı kılmak isteyen bireylere yönelik olarak hizmet vermektedir. Eğitim konularını belirlerken ihtiyaca göre hareket etmeyi prensip edinen Temas Psikoloji Akademisi, ihtiyacı belirlemek için interaktif bir yapı kullanmaktadır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda eğitim konuları seçilmekte ve verilecek eğitim için en doğru eğitimcilerle birlikte hareket edilmektedir. Belgelendirmelerinde objektif ve yetkin kurumlarca yapıldığı bir sistem kullanan Temas Psikoloji Akademisi , psikoloji eğitimlerinde ilke olarak, gerçek ihtiyacı en doğru içerikle karşılamayı benimsemiştir.

KURUMSAL DANIŞMANLIK

Kurumumuzda şirketlere yönelik olarak iletişim, marka yönetimi, pazarlama yönetimi ve stratejileri, personel destek eğitimleri konularında danışmanlık ve eğitim hizmeti verilmektedir. Türkiye nin her yerinde bulunan şirketlere yönelik, bulundukları şehirde ve şirket içinde destek veriyoruz. Eğitim ve danışmanlık imkanını İstanbul sınırları dışına taşıyoruz. Kurumunuzla ilgili olarak profesyonel destek almak istediğiniz durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel destek almaya karar vermek, doğru yöne atılacak ilk adımdır. Siz de, aile, iş, ilişki veya içsel olarak herhangi bir problem yaşıyorsanız, kalıcı çözüme doğru kararlı bir adım atabilirsiniz.

Serap Sözen'in Katıldığı

Tv Programları

Serap Sözen'in

Gerçekleştirdiği Seminerler

Hakkımızda Yazılanlar

Danışan Yorumları

"Bundan iki ay önce Serap hanımdan destek aldım ve sorunlarıma daha farklı açılardan bakmanın mümkün olduğunu, sorunlarımın aslında tek başıma üstesinden gelebileceğimi gördüm,kendisine tekrar teşekkür ederim."

M.A.

İletişim

: Atatürk Mah. Sedef Cad. 36. Ada Ata 2-4 Blok 2/160 Ataşehir Anadolu Yakası - İstanbul
: +90 216 455 02 56
: info@temasdanismanlik.com