Özel Eğitim


Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite, Öğrenme Güçlüğü gibi sorunlar, çocukların akademik başarızlıklarının ‘farkında olunmayan’ sebepleri olabilir. Erken tespit edilip doğru eğitim, uygulama ve yönlendirmelerin yapılması gerekliliktir.

Kurumumuzdan Özel Eğitim Hizmeti Alan Danışanlarımızın Yorumları

Müjgan R.
Çocuğuma daha önce dikkat eksikliği konusunda tanı koyulmuştu ve dikkat eksikliğine yönelik olarak eğitim aldırıyordum, fakat çok memnun değildim. Araştırma sonucu Temas Danışmanlık'a ulaştım, özel eğitim konusunda oldukça hassas çalışılıyor ve çocuğun ihtiyacı olan destek veriliyor, düzenli olarak bilgilendiriliyor ve süreci bende takip ediyorum, teşekkür ederim.

Kısmet K.
Bizi Temas Danışmanlık a bir doktor yönlendirmişti, çocuğumda öğrenme güçlüğü olduğunuda aynı doktor söylemişti. Haftada 2 kez öğrenme güçlüğüne yönelik olarak destek alıyor ve çok iyi durumda, ilgi için teşekkür ederiz.

Adem D.
Çocuğumuzu bazı şüpheler üzerine Serap Hanım a götürdük, kendisi gerekli testleri yaptı ve yapılması gereken diğer testler içinde dışarıya yönlendirdi, başka bir uzmandanda destek aldık, tanı koyması için psikiyatristede gittik, sonunda ise Serap Hanım ın şüpheleri doğru çıktı, otizm konusunda özel eğitim desteği almaya devam ediyoruz, çok teşekkür ederiz.

Bircan Tavas

Özel Eğitim Uzmanı

Hakkımızda Yazılanlar

Danışan Yorumları

"Bundan iki ay önce Serap hanımdan destek aldım ve sorunlarıma daha farklı açılardan bakmanın mümkün olduğunu, sorunlarımın aslında tek başıma üstesinden gelebileceğimi gördüm,kendisine tekrar teşekkür ederim."

M.A.

İletişim

: Atatürk Mah. Sedef Cad. 36. Ada Ata 2-4 Blok 2/160 Ataşehir Anadolu Yakası - İstanbul
: +90 216 455 02 56
: info@temasdanismanlik.com