Yetişkin Psikolojisi

Ataşehir Temas Danışmanlık'ta yetişkin yaştaki danışanlar için psikolojik destek hizmeti verilmektedir. Kurumumuzla irtibata geçen danışanlar seansa getirdikleri çeşitli konularda terapi hizmeti alabilirler.

Gün geçtikçe daha zor hale gelen hayat şartları her yaştan insanın profesyonel psikolojik destek almasını gerekli hale getiriyor. İş hayatı, ekonomik problemler, özel ilişkilerde yaşanan sıkıntılar, metropol sorunları vs. gibi durumlar uzman psikologa başvurarak sorunları çözmede yardım almayı şart hale getiriyor.

Yetişkin terapisi, Uzman Klinik Psikolog ve yetişkin kişi tarafından birlikte yapılandırılıyor. Aşağıda listelenen problemler veya başka konularda profesyonel destek almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Kurumumuzdan Yetişkin Terapisi Hizmeti Alan Danışanlarımızın Yorumları

Deniz A.
29 yaşında aktif olarak çalışan bir bayanım.İş yerimde gördüğüm kötü davranışlar ve mobbing nedeniyle internetten araştırmış olduğum Temas Danışmanlık’a başvurdum.Serap Hanım’ın bana kattığı farkındalık sayesinde bunları yöneterek çok daha stressiz bir ortamda çalışıyorum.Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor başarılarının devamını temenni ediyorum.

Galip Ö.
Ben ailemle ilgili bazı problemler sebebiyle kısa bir süre psikologa(Serap Hanım)(Kendisini zaten internetteki yazılarından biliyordum) gittim. Kendimi oldukça kötü hissediyordum, başka sorunlarda üst üste gelmişti. Nasıl baş edeceğimi bilmiyordum açıkcası. Hayatta sorunlar her zaman olabilir elbette, önemli olan bu duygusal problemleri nasıl yönetmek gerektiği, aslında insan bazen doğrunun ne olduğunu bilsede hareket edemiyor, bunun sebebini iyi anlamak, kendimizi tanımak lazım.

Leyla P.
Umarım psikolojik destek almak konusunda toplumumuz dahada bilinçlenir. Ben çok faydasını görüyorum. Kendim için Psikolog Serap Hanıma gidiyorum, oldukça iyi gidiyor, keşke daha önce başlasaymışım diyorum, herşey için teşekkür ederim.

Mehmet B.
Bundan yaklaşık 1 yıl önce Serap Hanım dan psikolojik yardım almaya karar verdim, aslında bu tip şeylere karşı biraz soğuk biriydim, çok fazla işe yarayacağını düşünmüyordum. İş yerinde bazı problemlerim vardı, çalışma arkadaşlarımla sorunlar yaşıyordum, kendimide mutsuz hissediyordum. Aslında terapide arkadaşlarımla olan sorunlarımı konuştum ama o sorunları arkadaşlarımla yaşadığımı düşünürken aslında benim kendimle yaşadığımı anladım. Herşey için teşekkür ediyorum, beni Serap hanım a yönlendiren arkadaşımada teşekkür ediyorum her zaman.

Beril O.
27 yaşında bir bayanım ve ilişkilerimde sorunlar yaşıyordum. Yaklaşık 2 aydır destek alıyorum ve sürecimden çok memnunum. Başlarda terapinin bana iyi gelmediğini hissediyordum ve bırakmayı düşünüyordum ancak başlarda neden kötü hissettiğimide şimdi daha iyi anlıyorum.


Depresyon, Sosyal Fobi, Panik Atak, Kaygı Bozukluğu gibi psikolojik problemler, profesyonel psikolog desteği alarak tedavi edilebilen rahatsızlıklardır. Beklemek, zaman, moral, verimlilik gibi kayıplara yol açtığı gibi problemi büyütme riskini ortaya çıkarabilir.


İş hayatı ile birlikte ortaya çıkabilen, mutsuzluk, tükenmişlik hissi, mobbing, iş verimsizliği, sosyal hayat yetersizliği gibi durumlarla mücadele edebilmek için profesyonel destek alabilirsiniz.

Hakkımızda Yazılanlar

Danışan Yorumları

"Bundan iki ay önce Serap hanımdan destek aldım ve sorunlarıma daha farklı açılardan bakmanın mümkün olduğunu, sorunlarımın aslında tek başıma üstesinden gelebileceğimi gördüm,kendisine tekrar teşekkür ederim."

M.A.

İletişim

: Atatürk Mah. Sedef Cad. 36. Ada Ata 2-4 Blok 2/160 Ataşehir Anadolu Yakası - İstanbul
: +90 216 455 02 56
: info@temasdanismanlik.com